Grupa Dino

GRUPA DINO

Grupa Dino jest najszybciej rozwijającą się siecią supermarketów proximity w Polsce, zarówno pod względem średniej rocznej stopy wzrostu przychodów, jak i liczby sklepów w latach 2010-2015 oraz drugą najszybciej rosnącą siecią na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce. W 2015 r. Grupa Dino była drugą pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży siecią w segmencie supermarketów proximity.

Lokalizacja sklepów Dino

W ciągu ostatnich lat sieć Dino rozwijała się dynamicznie – liczba sklepów wzrosła ze 111 na koniec 2010 r. do 628
na koniec 2016 r.

Sklepy Dino można znaleźć na terenie następujących województw: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, śląskie, mazowieckie, zachodniopomorskie, świętokrzyskie, małopolskie i pomorskie. Sklepy Dino są zlokalizowane głównie w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast,
w lokalizacjach wygodnie dostępnych dla klientów.

Oferta Dino

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej, opartej na trzech centrach dystrybucyjnych: w Krotoszynie, Jastrowiu
i Piotrkowie Trybunalskim 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów.

Bogata oferta mięs i wędlin wyróżnia nas na tle konkurencji. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny z Grupy Dino.


Na mapie prezentujemy sieć sklepów wraz z lokalizacją centrów dystrybucyjnych
Grupy Dino na dzień 30 czerwca 2016 r.

mapa